Ekibimiz Uzm. Dr. Doğan IŞIK

Uzm. Dr. Doğan IŞIK

Psikiyatri Uzmanı

DR. DOĞAN IŞIK, 28 Mart 1977'de Mersin'in Silifke ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Gazipaşa İlkokulunda, orta öğrenimini Atatürk Ortaokulunda tamamlayan Dr. Işık, liseyi Silifke Lisesi'nde bitirdi.

2000 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Tıp diplomasını dereceyle alan Dr. Işık, 2006 yılında Psikiyatri Anabilim Dalı'nda Uzman oldu.

Dokuz yıl Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde Psikiyatri Uzmanı olarak çalıştıktan sonra istifa eden Dr. Işık, Medipol Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı'nda on dört ay öğretim görevlisi olarak çalıştı.

Dört ay Levent Boylam Psikiyatri Enstitüsü'nde çalıştıktan sonra GOP bölgesindeki Başarı Hastanesi'nde ve ardından Kasım 2021'e kadar Avrupa Şafak Hastanesi'nde Psikiyatrist olarak görev yaptı.

Dr. Işık, şu anda İstanbul'da kendi Özel Psikiyatri Kliniği IŞIK PSİKİYATRİ'de hastalarına hizmet vermektedir. Akademik kariyerinde Medipol Üniversitesi ve Fenerbahce Üniversitesi'nde Doktor Öğretim Görevlisi olarak görev yapan ve tam zamanlı Kliniği yönetmenin yanı sıra Dr. Işık, şu anda Doçentlik görevini de tamamlamaktadır.

Işık'ın uzmanlık alanları şunlardır: Alkol ve Uyuşturucu Bağımlılığı, Bipolar Bozukluk, OKB, Şizofreni, Dirençli Depresyon, Panik Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları ve Kişilik Bozuklukları. Uygun vakalarda Şema Terapi veya Klasik Bilişsel Davranışçı Terapi uygulayan Dr. Doğan Işık aynı zamanda saygın ve başarılı bir Psikoterapisttir. 9 Yıldır evlidir ve kızına aşık bir babadır.

0533 280 42 89